BETPAS518 KAÇAK İDDAA

Betpas Giriş

Muhammet po përjeton periudhën më të mirë të karrierës së tij këtë sezon. Muhammet Demir, i cili shënoi 2 gola secili për 2 javët e fundit, rriti numrin e golave ​​këtë sezon në 13.

Jashtë këtij sezoni, golashënuesi kishte 11 gola në sezonin 2015-16.

ARRITENI REKORDIN E KARRIERS

Betpas Kayıt

Muhammet, i cili erdhi në Gaziantep i huazuar nga Medipol Başakşehir për dy sezone, u kthye në ditët e tij të vjetra me performancën e tij këtu.

Muhammet Demir, i cili luajti rrjeta rivale 3 herë në 22 ndeshje sezonin e kaluar, shënoi 13 gola deri më tani këtë sezon dhe arriti një rekord në karrierë.

Në të njëjtën kohë, Muhammet, i cili kënaqi ekipin teknik me performancën e tij në fushë, kontribuon për shokët e tij me pasime golësh në mënyrë që të jenë efektivë në rrugët e golit.

About BETPAS KAYIT
betpas kayıt sonrası %100 Yatırım bonusu kazanabileceğiniz bir site. betpas giriş yaptıktan sonra kolay para yatırma işleminin ardında bahis yaparak kazanç sağlamaya başlayabileceğiniz bir firma.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*