BETPAS518 CANLI İZLE BAHİS

Betpas Giriş

Slavenais televīzijas spēlētājs Acun Ilıcalı, kurš ir vienas no Nīderlandes līgas komandām Fortuna Sittard partneris, ir nolēmis izbeigt šo soli.

Nīderlandes prese apgalvoja, ka Acun Ilıcalı vēlējās iegūt vairāk Fortuna Sittard akciju, bet viņa turku partneris Işıtan Gün to nevēlējās, un pēc šīs attīstības tika veikti atdalīšanas soļi.

“Ja mēs to atstāsim, tas nebūs nepatīkams”

Fortuna Sittard priekšsēdētājs Iştanans Gün, kurš sniedza paziņojumu par jaunumiem par sabrukumu “Ja mēs aiziesim, tas nebūs nepatīkami. Sarunas notiek labā un ļoti draudzīgā atmosfērā.” viņš paziņoja par Acun Ilıcalı lēmumu atstāt.

Betpas Kayıt

No otras puses, holandiešu prese paziņoja, ka Acun Ilıcalı pieder gandrīz 25 procenti Fortuna Sittard un vēlas palielināt šo daļu līdz 60 procentiem, taču nav vienošanās.

PIRKT KLUBU NO AK LĪGAS

Acun Ilıcalı, kurš paziņoja savā sociālo tīklu kontā pēc Iştanana Gün paziņojuma, ka viņš ir pabeidzis savus ieguldījumus Forttuna Sittard un nopirks klubu no Anglijas.

Acun Ilıcalı, “Mēs vēlamies turpināt ieguldījumus futbolā, nopērkot klubu no Anglijas līgas. Mēs atvadāmies no Fortunas Sittard, kur mums guva lielus panākumus.

Es domāju, ka šo skaisto klubu, kuru iekļāvām zemākajās rindās, mēs esam atveduši uz labām vietām. Novēlu panākumus kluba skaistajiem cilvēkiem. “ Viņš paziņoja par savu jauno lēmumu.

About BETPAS KAYIT
betpas kayıt sonrası %100 Yatırım bonusu kazanabileceğiniz bir site. betpas giriş yaptıktan sonra kolay para yatırma işleminin ardında bahis yaparak kazanç sağlamaya başlayabileceğiniz bir firma.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*