BETPAS518 BONUSUM

Betpas Giriş

Kasımpaşoje paskoloje žaidęs britų vidurio puolėjas Danny Drinkwater galvoja apie savo senąjį „Chelsea“ klubą.

“NORIU T CONTSTI SU CHELSEA”

31-erių futbolininkas pranešė, kad nori grįžti į „Chelsea“, kur 2017 m. buvo perkeltas su didelėmis viltimis. „Drinkwater“, „YouTube“ laidos „Elmatch“ svečias, noriu tęsti „Chelsea“. Jaučiuosi nebaigęs reikalų su šiuo klubu. Nežinau, ar gera mintis grįžti į „Chelsea“ ir paskelbti juos. Turiu nueiti ilgą kelią. “ sakė.

Betpas Kayıt

Pabrėždamas, kad jis turėtų pradėti mėgautis futbolu, aš ir toliau sunkiai dirbu. Aš darau tinkamus dalykus tinkamu laiku ir turiu laikytis atokiau nuo traumų ir pamatyti, kur tai mane nuveda. Tai trumpa karjera, todėl vis darau teisingus dalykus ir turiu tikėtis, kad viskas pasisuks “, – sakė

“Tai buvo nervų sutrikimas”

Danny Drinkwater pasakė savo paskutinį sezoną „Chelsea“ komandoje: “Mano laikas„ Chelsea “buvo erzinantis. Aš žaidžiau nepatogioje padėtyje. Tai buvo visiškai fantastiška. Bet tai futbolo dalis” sakė.

7 RENGIMAI SU KASIMPAŞA

„Drinkwater“, kurio „Bonservice“ buvo Chelsea mieste, perėjimo metu buvo išnuomotas „Super“ lygos komandai „Kasımpaşa“. 31-erių futbolininkas lygoje iki šiol galėjo žaisti 7 rungtynėse.

About BETPAS KAYIT
betpas kayıt sonrası %100 Yatırım bonusu kazanabileceğiniz bir site. betpas giriş yaptıktan sonra kolay para yatırma işleminin ardında bahis yaparak kazanç sağlamaya başlayabileceğiniz bir firma.

4 Comments on BETPAS518 BONUSUM

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*