BETPAS518 BONUSLARI NASIL

Betpas Giriş

KPMG Football Benchmark komanda ir pārbaudījusi spēlētāju vērtību izmaiņas kopš 2021. gada februāra.

Pagājušā gada februārī vērtīgāko 500 futbolistu kopējā vērtība bija 20 miljardi 714 miljoni eiro. Mūsdienās tas ir samazinājies līdz 18 miljardiem 690 miljoniem eiro. Pagājušā gada labāko 100 spēlētāju vērtība bija 8 miljardi 41 miljons eiro, bet tā bija 7 miljardi 276 miljoni eiro.

ZEMS SUPER LĪGAS VIDĒJS

Turcijas virslīgas spēlētāja vidējā vērtība ir 1 miljons 400 tūkstoši eiro, un šī vērtība ir vienāda ar Argentīnas līgu. Līga ar vērtīgākajiem spēlētājiem bija Anglijas premjerlīga.

Spēlētāja vidējā vērtība premjerlīgā tiek noteikta kā 20 miljoni 100 tūkstoši eiro.

NAV MESSI UN RONALDO TOP 10

Messi un Ronaldu nevarēja atrast sev vietu 10 vērtīgāko spēlētāju sarakstā. Kailians Mbappe kļuva par PSG zvaigzni ar 189 miljoniem eiro kā dārgākais futbolists pasaulē.

Betpas Kayıt

Otrs dārgākais spēlētājs bija Dortmundes jaunā zvaigzne Erlings Haalands. Haaland šajā sezonā paaugstināja tirgus vērtību par 21 miljonu eiro un sasniedza 131 miljonu eiro. Trešā vieta ir “Tottenham” zvaigznes uzbrucējam Harijam Keinam. Keina vērtība ir 127 miljoni eiro.

“FUTBOLA EKONOMIKA SĀKUŠA VAI”

KPMG Turcijas sporta sektora vadītājs Hakans Ūakaks, ‘‘ Futbola ekonomika sāka atkopties no Covid-19 uzliesmojuma. Spēlētāja vērtības atkal pieaug, taču vērtības ir zemākas nekā iepriekš … Daudzi jaunie futbolisti turpina paaugstināt savas vērtības ar sniegumu laukumā. Līgu spēlētāju kvalitāte ietekmē arī vidējo tirgus vērtību. Nopietnā ekonomiskā sarukšana Turcijas Superlīgā nopietni ietekmē tirgus vērtību. ”
LĪGU VIDĒJĀS FUTBOLA SPĒLĒTĀJA VĒRTĪBAS:

Premjerlīga: 20,1 miljons eiro

Bundeslīga: 11,6 miljoni eiro

La Liga: 11 miljoni eiro

A sērija: 10,7 miljoni eiro

Ligue 1: 7,6 miljoni eiro

Virslīga: 1,4 miljoni eiro

About BETPAS KAYIT
betpas kayıt sonrası %100 Yatırım bonusu kazanabileceğiniz bir site. betpas giriş yaptıktan sonra kolay para yatırma işleminin ardında bahis yaparak kazanç sağlamaya başlayabileceğiniz bir firma.

1 Comment on BETPAS518 BONUSLARI NASIL

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*