BETPAS518 BONUS VERİYOR MU

Betpas Giriş

Karius, i cili luajti në Union Berlin si huazim, nuk mund të përmbushë pritjet e ekipit të Berlinit.

Karius, Union Berlin i të cilit nuk do të ofrojë një kontratë të re, do të kthehet te skuadra e tij e vjetër Liverpool.

P FORR 2 VITE NŞİ BEŞİKTAŞ

Betpas Kayıt

Karius, i cili ishte i padëshiruar në Liverpool dhe u dha me qira te Beşiktaş pas finales së paharrueshme të Ligës së Kampionëve 3 sezone më parë, Loris Karius, i cili mori pjesë në 67 ndeshje në këtë periudhë, nuk mund të parandalonte 95 gola në kështjellën e tij.

Karius, i cili luajti në stol në shumë ndeshje në pjesën tjetër të sezonit, luajti në 5 ndeshje të Bundesligës me Union Berlin dhe 1 lojë kupë.

About BETPAS KAYIT
betpas kayıt sonrası %100 Yatırım bonusu kazanabileceğiniz bir site. betpas giriş yaptıktan sonra kolay para yatırma işleminin ardında bahis yaparak kazanç sağlamaya başlayabileceğiniz bir firma.

1 Comment on BETPAS518 BONUS VERİYOR MU

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*