BETPAS518 BAHİS PİYASASI

Betpas Giriş

UEFA prezidentas Aleksandras Ceferinas davė interviu Prancūzijos žurnalui „So Foot“ ir įvertino žlugusią Europos superlygą.

Čia yra Ceferino teiginiai:

“Jei atvirai, mes tiksliai nežinojome, kas vyksta. Retkarčiais sulaukėme papildomų grasinimų, o dokumentai taip pat nutekėjo. Bet mes į tai nežiūrėjome labai rimtai. Europos klubų asociacijos prezidentė Andrea Agnelli buvo mūsų UEFA vykdomojo komiteto narė. Nieko nerimauti. Jis patikino, kad nieko nevyksta. Prieš Europos super lygą, kurioje dalyvavo 12 sukilėlių klubų, mes surengėme keletą susitikimų dėl naujų reformų. kai tik surengėme susitikimą su šiais 12 klubų, jie atskleidė savo vaiduoklių projektą. “

Gali kilti abejonių, bet jūsų administracijos žmonės jums sakys: „Ne, to nėra. Jie prisiekė: “Visa tai yra nesąmonė. Buvo sunku netikėti jais po tų įžadų.”

< </

“Daugiau nebėra žmogaus, vardu AGNELLI”

“Aš padalinau žmones, susijusius su šia išdavyste, į tris. Pirmąja vieta esu Andre Agnelli. Tai visiškai asmeniška. Man nebėra tokio vyro kaip Andrea Agnelli! Maniau, kad esame draugai, bet jis melavo man iki paskutinės minutės. “Nėra ko jaudintis. Jis pasakė:” Nieko. “Jis jau buvo pasirašęs Europos super lygos dokumentus, kol buvo prisiekęs.

Betpas Kayıt

Į antrąją kategoriją priskiriu grupės vadovą, kuris, manau, yra artimas man. Jie iš anksto nepasakė, ką ketina daryti. Aš jų nekaltinu, bet ir jie sumokės už jų išdavystę. Šio turnyro dėka visi šie prezidentai manė, kad jie atsidurs Europos futbolo viršūnėje. Pirmoji jų mintis buvo žaisti savo lygoje, bet palikti UEFA. Pirmiausia jie eitų šitaip, paskui savaitgalį pastūmėtų savo lygą žaisti Europos superlygą ir paliktų ją antrame plane. “

“Ar žinojai, kaip sukrėtęs esi?”

“Kai jie atsisakė šio įvykio, aš jiems pasakiau:” Ar tu nesupratai, kad riedi šūde? ” Aš pasakiau. Aš turiu omenyje visus pinigus, kuriuos gali surinkti visi šie klubai … Gerai, kad ir visa tai įvyko. Nes jie matė, kad grėsmė ore, kurį jie nuolat metė, buvo tuščia. Dabar bus lengviau sukurti solidarumo mechanizmą su šiais klubais. Turėjome sunkią kovą. Tai buvo beprotiškos 48 valandos.

Dabar vienas dalykas yra labai aiškus, jie nebandys daugiau. Šie bandymai buvo geri ateinančius 10–15 metų. Jei ne, mes niekada nežinome. Po 15 metų nebebūsiu futbole. “

About BETPAS KAYIT
betpas kayıt sonrası %100 Yatırım bonusu kazanabileceğiniz bir site. betpas giriş yaptıktan sonra kolay para yatırma işleminin ardında bahis yaparak kazanç sağlamaya başlayabileceğiniz bir firma.

1 Comment on BETPAS518 BAHİS PİYASASI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*