BETPAS517 SLOT OYUNLARI

Betpas Giriş

Madrido „Real“ belgų žvaigždė Edenas Hazardas, kurį „Chelsea“ pašalino Čempionų lygoje, yra Ispanijos dienotvarkėje su savo rungtynių pabaigos vaizdais.

UEFA Čempionų lygos pusfinalyje Madrido „Real“ pusfinalyje pelnė rankšluostį po to, kai pergalėje 1: 1 pralaimėjo „Chelsea“. Tačiau Edeno Hazardo rungtynių pabaigos vaizdai sutrukdė žaidimui. Vaizdai apie Hazardą, kuris po mačo pajuokavo su Kurtu Zouma iš savo buvusio „Chelsea“ klubo, Ispanijoje sulaukė didelės reakcijos.

Pažymėtina ir tai, kad Edenas Hazardas, kuris po perėjimo į Madrido „Real“ nesugebėjo stabilizuotis dėl traumų, „Chelsea“ rungtynėse startavo geriausiųjų 11 vietoje. Belgijos futbolininkas negalėjo parodyti, ko tikėtasi kovoje ir buvo pašalintas iš žaidimo.

“Negaliu įsivaizduoti RONALDO, KAS YRA”

Buvęs Liverpulio vidurio puolėjas Donas Hutchinsonas, kalbėdamas apie Hazardą per BBC radiją “Edenas Hazardas linksminosi su Kurtu Zouma ir Edouardu Mendy. Tai Čempionų lygos pusfinalis. Žinau, kad jie yra draugai; bet Cristiano Ronaldo “Neįsivaizduoju, kaip jis ateina į Madrido” Real “suolą ir juokiasi. Hazardas yra toks patogus.”

Betpas Kayıt

Socialinėje žiniasklaidoje buvo daugybė komentarų, teigiančių, kad Edeną Hazardą, kuris sulaukė didelės Madrido „Real“ sirgalių kritikos, reikia siųsti iš komandos. Ispanijos žurnalistas Josepas Pedrerolis, prisimenamas dėl interviu su Madrido „Real“ prezidentu Florentino Perezu, taip pat dalyvavo paskelbus Europos superlygą.

„GERAI“

Josepas Pedrerolis teigė, kad Edenas Hazardas bus parduotas, o įraše, kurį jis pasidalijo savo „Twitter“ paskyroje, jis pakomentavo Belgijos futbolininkui „sudie“ .

ZIDANĖS PAAIŠKINIMAS

Madrido „Real“ treneris Zinedine’as Zidane’as taip pat kalbėjo apie Edeną Hazardą rungtynių spaudos konferencijos pabaigoje. Atsakydamas į klausimą apie Hazardo pasirodymą, Zidane’as sakė “Hazardas turi atgauti pasitikėjimą žaisdamas. Žaidėjai yra pasirengę pusfinaliui. Jei jie žaidė čia, tai reiškia, kad jie yra pasirengę.” sakė. / p>

2019 m. vasarą Madrido „Real“ sumokėjo „Chelsea“ už Edeną Hazardą 100 milijonų eurų. Hazardas iki šiol tik 39 kartus vilkėjo Madrido „Real“ marškinėlius ir šiose žaidynėse pelnė 4 įvarčius ir 5 rezultatyvius perdavimus.

About BETPAS KAYIT
betpas kayıt sonrası %100 Yatırım bonusu kazanabileceğiniz bir site. betpas giriş yaptıktan sonra kolay para yatırma işleminin ardında bahis yaparak kazanç sağlamaya başlayabileceğiniz bir firma.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*