BETPAS517 KAÇAK İDDAA ORANLARI

Betpas Giriş

Ish Presidenti i Galatasaray, alnal Aysal, bëri deklarata në lidhje me procesin zgjedhor, strukturimin menjëherë pas zgjedhjeve, zhvillimet në periudhën e tij dhe të ardhmen e klubit.

alnal Aysal deklaroi se ai nuk kishte ndonjë problem derisa u largua me trajnerin Fatih Terim, i cili u shkarkua gjatë presidencës së tij.

Duke deklaruar se Terim nuk e zgjidhi kontratën e tij në një mënyrë të planifikuar, Aysal tha, “Ne nuk kishim ndonjë tension derisa mësuesi Fatih u largua. Unë i ofrova një kontratë 3-vjeçare mësuesit të Fatih. Ai tha,” Ne po shkonim për 3 vjet. Nga erdhi oferta? ‘ Ai tha. Nga ana ime, nuk kishte asnjë dërgim të qëllimshëm dhe të planifikuar të mësuesit të Fatih.

Anal Aysal: Kur Galatasaray bie në telashe, Fatih Terim do të vijë përsëri përsëri SHIKONI

“EDHE PREZIUAR PER MUAJ”

Gjithashtu erdhi si një surprizë për mua. Të nesërmen madje shkova në kërkim të një traineri, trokita në derën e të gjithëve. Nëse do të isha i përgatitur, do të sillja papritmas një njeri të ri teknik dhe nuk do të isha përpjekur aq fort. “ shprehje të përdorura.

Betpas Kayıt

“NJ A HUMAN Q BE NDIHMON FATİH HOCA GALATASARAY”

Aysal, duke vlerësuar si të gabuar kohën e deklaratave të kandidatëve aktualë presidencialë për Terimin, “Mësuesi i Fatih është një person i cili ka qenë i dobishëm për Galatasaray. Ai ka një vend në histori e Galatasaray. Asnjë drejtor teknik nuk ishte i punësuar. Por të gjithë kemi një datë skadence. Ka njerëz, si dhe ilaçet kanë një datë skadence. Kjo do të thotë periudhë dobie. Nëse e humbim atë dobinë në një sektor, është e mundur që ne ta kuptojmë atë në një sektor tjetër siç po përpiqem ta bëj. por një deklaratë të hershme, në kohë.

“Mjekësia do të vijë kur thirret GALATASARAY”

Mësuesi Fatih është anëtar i komitetit të këshillit. Ai gjithashtu ka detyra. Kur të telefononi Galatasaray kur ai është në telashe, ai do të vijë dhe do ta bëjë atë detyrë. Për këtë, është e nevojshme të kërkohet një formulë e veçantë me deklarata paraprakisht, mendoj se është e tepërt në këtë fazë. “ tha.

About BETPAS KAYIT
betpas kayıt sonrası %100 Yatırım bonusu kazanabileceğiniz bir site. betpas giriş yaptıktan sonra kolay para yatırma işleminin ardında bahis yaparak kazanç sağlamaya başlayabileceğiniz bir firma.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*