BETPAS515 TEK MAÇA OYNA

Betpas Giriş

Sezoną FC „Copenhagen“ praleidęs skolindamasis „Fenerbahçe“, Mathiasas Zanka Jorgensenas teigė nežinantis, ar grįš į geltonai mėlyną komandą.

Kalbėdamas po to, kai jie įveikė „Midtjylland“ 4-2, danų žaidėjas pasakė: „„ Aš kovojau dėl pergalės Kopenhagoje, o atsisveikinti negali būti geriau. Dabar yra neaiškumų dėl savo ateities, nėra sprendimo buvo sukurtas, aš taip pat nežinau, ką daryti. “ vartojo posakius.

Betpas Kayıt

“ŽIŪRĖSIME SEZONO PABAIGĄ”

Paklausus, ar Zanka išvyks, ar ne, Kopenhagos treneris Jessas Thorupas neseniai pasakė: “Mes turime labai talentingų žaidėjų, Zanka yra vienas iš jų. Apie jos ateitį kalbėsime artėjant vasaros mėnesiams. Pasiruošime mūsų planai su mūsų sporto direktoriumi “. pasakė.

Zanka, šį sezoną FC Kopenhagoje sužaidusi 29 rungtynes, kartą pakratė tinklus. „Fenerbahçe“ 2019 m. Įtraukė Zanką į savo būrį su 2 milijonų eurų pervedimo mokesčiu iš Huddersfieldo.

About BETPAS KAYIT
betpas kayıt sonrası %100 Yatırım bonusu kazanabileceğiniz bir site. betpas giriş yaptıktan sonra kolay para yatırma işleminin ardında bahis yaparak kazanç sağlamaya başlayabileceğiniz bir firma.

1 Comment on BETPAS515 TEK MAÇA OYNA

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*