BETPAS514 TEK MAÇA BONUS

Betpas Giriş

Lille, ku yjet tanë kombëtarë djersitën në Ligue 1 Francez, arriti kampionatin e 4-të në historinë e tij.

Burak Yılmaz, Yusuf Yazıcı dhe Zeki Çelik, të cilët kishin një pjesë të madhe në kampionat, nuk u përfshinë në sezonin e 11-të të përgatitur nga Shoqata Kombëtare e Futbollistëve Profesionistë.

Betpas Kayıt

Lojtarët tanë të Mili shënuan 26 gola dhe 12 asistime në kampionatin e Lille.

Ky vendim tërhoqi reagime midis tifozëve turq dhe mbështetësve të Lille.

11 I VITIT

11 E VITIT ZGJIDHIN LIGIGN 1: Navas (PSG), Reinildo (Lille), Kimpembe (PSG), Marquinhos (PSG), Clauss (Lens), Tchouameni (Monaco), Andre (Lille), Paqueta (Lyon) , Depay (Lyon), Mbappe (PSG), Neymar (PSG).

About BETPAS KAYIT
betpas kayıt sonrası %100 Yatırım bonusu kazanabileceğiniz bir site. betpas giriş yaptıktan sonra kolay para yatırma işleminin ardında bahis yaparak kazanç sağlamaya başlayabileceğiniz bir firma.

1 Comment on BETPAS514 TEK MAÇA BONUS

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*