BETPAS513 CANLI BAHİS SİTESİ

Betpas Giriş

Fenerbahçe sniedza paziņojumu par VAR tiesnesi pirms Kasımpaşa spēles virslīgas 37. nedēļā.

Dzeltenzilā kluba paziņojums par šo tēmu ir šāds:

“Ir radies pienākums paskaidrot par VAR operatoru, kurš tika nozīmēts mačam, ar kuru mūsu futbola komanda šodien saskarsies pret Kasımpaşa virslīgas 37. nedēļā.

“Tas ir satraucoši”

Ir satraucoši, ka persona, kas pēdējās nedēļās piedalījās Gençlerbirliği un Galatasaray mačos, kura bija atbildīga par vārtu gūšanu mūsu Gençlerbirliği mačā un par mūsu atvērto vārtu atcelšanu mūsu Galatasaray mačs, piedalīsies mūsu mačā.

Betpas Kayıt

“ATKAL UZ PIEŠĶIRTU MŪSU MATKAM”

Pēc atklātā zvana posma, kuru mēs TFF nosūtījām par šo pretrunīgi vērtēto vārdu, TFF to nosūtīja tiesu iestādēm bez iekšējas izmeklēšanas, un, lai gan vēl nebija pozitīvu / negatīvu rezultātu, šī persona tika iecelta mūsu šodienas mačs.>

Šīs iecelšanas paskaidrojums neatkarīgi no iespējas šajā mačā piedzīvot pretrunīgi vērtētu VAR procedūru un ietekmēt līgas likteni labākajā gadījumā ar kļūdu, un jo biedējošāka iespēja, ka tā bija apzināta.

Mūsu klubs ļoti pieprasa, lai šis bīstamais uzdevums būtu publiski informēts. “

About BETPAS KAYIT
betpas kayıt sonrası %100 Yatırım bonusu kazanabileceğiniz bir site. betpas giriş yaptıktan sonra kolay para yatırma işleminin ardında bahis yaparak kazanç sağlamaya başlayabileceğiniz bir firma.

4 Comments on BETPAS513 CANLI BAHİS SİTESİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*