BETPAS509 LİSANSLI FİRMALAR

Betpas Giriş

Bešiktašā acis ir vērstas uz Vincentu Aboubakaru. Kamēr melnbaltā komanda cenšas panākt Kamerūnas uzbrucēju līdz pēdējai līgas spēlei, Aboubakars ‘līguma’ dēļ it kā nav viņa kreklā.

Pastāv krīze starp prezidentu Ahmetu Nur Šebi un Vinsentu Aboubakāru. Atsaucoties uz savainojumu, Aboubakars nespēlē, lai viņa līgumā nepieļautu noteikumu, ka “ja viņš spēlē 30 oficiālās spēlēs, viņa līgums tiks pagarināts par vienu gadu”.

Vēlas, lai viņa valkāšana tiktu paaugstināta

Betpas Kayıt

Lai gan tiek norādīts, ka vārtu guvēja vadītājs izdara spiedienu uz Kamerūnu, viņš vēlas, lai viņa alga tiktu palielināta no 1,5 miljoniem eiro līdz 1 miljonam 750 tūkstošiem eiro.

Kamēr treneris Serhens Jalsens paziņoja, ka viņa spēlētājs nespēs noķert Gēztepes maču, Aboubakars tika nosūtīts uz PFDK sakarā ar notikumiem Fatih Karagümrük mačā. Pēc iespējamā 2 spēļu soda 29 gadus vecais futbolists nepiedalīsies Turcijas kausa izcīņas finālā.

PALĪDZĒJA 9 NO PĒDĒJĀM 10 SPĒLĒM

Aboubakars, kurš izlaida 9 no pēdējiem 10 mačiem, kurus spēlēja Bešiktašs, varēja servēt tikai Demir Grup Sivasspor mača pirmajā pusē.

Aboubakars, kurš mačā bija ievainots, nevarēja turpināt spēli.

About BETPAS KAYIT
betpas kayıt sonrası %100 Yatırım bonusu kazanabileceğiniz bir site. betpas giriş yaptıktan sonra kolay para yatırma işleminin ardında bahis yaparak kazanç sağlamaya başlayabileceğiniz bir firma.

9 Comments on BETPAS509 LİSANSLI FİRMALAR

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*