BETPAS509 GÜZEL Mİ

Betpas Giriş

Pašreizējais Eiropas un Āzijas čempiona puscieta boksā kā WBF un GBU jostu īpašnieka Musas Askana Jamaka mērķis ir pasaules čempionāts. Čempionu bokseris, kurš cīnās ar 79 kg, sestdien, 24. aprīlī, Augsburgā, Vācijā, tiksies ar bosnieti Zdravko Zivkoviču.

37 gadus vecajam bokserim ir 6 uzvaras. Musa Askans, kurš šajos mačos uzvarēja ar nokautu, nekad netika pieveikts. Čempionu bokseris, kuram pasaules zelta jostas mačam nepieciešamas 12 uzvaras, plāno turpināt ceļu, pārspējot pretinieku.

Betpas Kayıt

Jamaks, kurš 2021. gadā aizvadīs vēl 4 spēles, būs soli tuvāk 2022. gadā plānotā pasaules pussvaru svara čempionāta mērķim.

Musa Askana, dzimusi Giresun un uzaugusi Minhenē, Vācijā, uzsāka boksu 12 gadu vecumā un uzvarēja visos mačos pēc tam, kad 2017. gadā bija kļuvusi par profesionalitāti.

PARĀDĀS SASKAŅAS AR TURCIJAS VĪSTU

Pārliecinieties, ka profesionālā boksa federācija Turcijā, pateicoties profesionālajai boksa federācijai uz Vāciju, kaut arī cīņa par apli notiek ar Turcijas karogu, mūsu valsts himna ir okutuy.

About BETPAS KAYIT
betpas kayıt sonrası %100 Yatırım bonusu kazanabileceğiniz bir site. betpas giriş yaptıktan sonra kolay para yatırma işleminin ardında bahis yaparak kazanç sağlamaya başlayabileceğiniz bir firma.

5 Comments on BETPAS509 GÜZEL Mİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*