BETPAS509 BONUS VERİYOR MU

Betpas Giriş

Kova dėl išlikimo klasteryje tęsiasi Super lygoje. 35-ąją lygos savaitę „Denizlispor“ namuose priėmė „Erzurumspor“.

Svečių komanda buvo „Erzurumspor“, rezultatu 3-2 Denizlie sužaistose rungtynėse.

RODALLEGOS METIMAI NUO 37 METRŲ

Pirmą „Erzurumspor“ įvartį 2-ąją minutę užfiksavo Emrahas Başsanas. 35-erių Kolumbijos „Denizlispor“ žvaigždė Hugo Rodallega 46-ąją minutę iš 37 metrų pelnytais įvarčiais išvedė „Denizlispor“ į priekį 2: 1 ir 64-ąją minutę sklandžiai smūgiavo į kampą.

RASHANI ATNEJA 3 TAŠKUS

Betpas Kayıt

Nepasidavęs „Erzurumspor“ nugalėjo „Denizlispor“ rezultatu 3-2, kai Elbasanas Rashani įmušė 79 ir 86 minutes. Pirmuosius įvarčius „Erzurumspor“ komandoje pelnęs Elbasanas Rashani buvo tas vardas, kuris komandai atnešė kritinius 3 taškus.

„YILMAZ VURAL“ GAUNA PIRMĄJĮ Nugalėtoją

„Erzurumspor“, iškovojusi pirmąją pergalę 4-ose rungtynėse vadovaujama Yılmazo Vuralio, po 9 savaičių lygoje apskritai padidino savo rezultatą iki 31. „Denizlispor“, kuris negalėjo laimėti 6 savaites, liko prie 26 taškų.

Superlygoje „Denizlispor“ trečiadienį bus „Ankaragücü“ svečias. „Erzurumspor“ priims Yeni Malatyaspor.