BETPAS509 3D SLOT OYUNU

Betpas Giriş

Mesfushori i ri i Galatasaray, Gedson Fernandes, i cili pritej të bënte kundër dyshes Atiba dhe Josef në derbin e Besiktas, luajti një rol të madh në fitore duke treguar një paraqitje të suksesshme.

“PUNT E PLECTRZGJEDHJES ISSHT SFIDUAR N US SHTYP

Betpas Kayıt

Portugezi, i cili veshi fanellën e Galatasaray si huazim, po negocionte për një sezon më shumë. Sidoqoftë, pas pasigurisë së zgjedhjeve në Galatasaray, studimet e transferimit ishin gjithashtu të ngadalta. Termi kishte thënë më parë, “Unë dua që Gedson dhe Halil të qëndrojnë. Por zgjedhjet po na sfidojnë.” .

U mësua se tekniku me përvojë personalisht ndërhyri për Gedson. U deklarua se Terim, i cili u takua me Benfica dhe Rui Costa, bëri një distancë të konsiderueshme. Statedshtë deklaruar se Gedson është gjithashtu i etur të qëndrojë në Galatasaray për 1 vit.

About BETPAS KAYIT
betpas kayıt sonrası %100 Yatırım bonusu kazanabileceğiniz bir site. betpas giriş yaptıktan sonra kolay para yatırma işleminin ardında bahis yaparak kazanç sağlamaya başlayabileceğiniz bir firma.

6 Comments on BETPAS509 3D SLOT OYUNU

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*