BETPAS507 KAÇAK BAHİSLE GELİR ELDE ET

Betpas Giriş

Cenk Özkaçar, 20 vjeç, veshi fanellën e Lyon në shpinë.

Mesfushori, i cili transferoi nga ekipi i Ligës së Parë të TFF Altay në Lyon për 1.5 milion euro në fillim të sezonit, luajti në ekipin A për herë të parë në gjigantin francez.

Cenk Özkaçar, i cili hyri në lojë në minutën e 80-të ndërsa Lyon u mund nga Monaco 2-0 në çerekfinalen e Kupës Franceze, gjeti një shans në ekipin Francez për herë të parë.

“FALEMINDERIT TE GJITHE PER MBESHTETJEN”

Betpas Kayıt

Cenk Özkaçar, i cili ndau një postim në lidhje me ndeshjen në llogarinë e tij në Twitter, tha: “Unë isha krenar që isha lojtari i parë turk që luaja dje në Lyon në Lyon dhe që isha në gjendje të përfaqësoja vendin tim duke veshur një uniformë në emër të ekipit tim.

Qëllimi im i vetëm në periudhën e ardhshme është të vazhdoj zhvillimin tim dhe të kontribuoj në ekipin tim dhe të përfaqësoj me sukses vendin tim në Evropë. Unë i falënderoj të gjithë për mbështetjen e tyre. “” tha.

Cenk Özkaçar po luante për Karacabey Belediyespor në Ligën e 3-të si huazim në sezonin 2018-19. Më vonë, futbollisti, i cili luajti në Altay, u nis drejt Francës në fillim të sezonit.

About BETPAS KAYIT
betpas kayıt sonrası %100 Yatırım bonusu kazanabileceğiniz bir site. betpas giriş yaptıktan sonra kolay para yatırma işleminin ardında bahis yaparak kazanç sağlamaya başlayabileceğiniz bir firma.

15 Comments on BETPAS507 KAÇAK BAHİSLE GELİR ELDE ET

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*