BETPAS506 CANLI MAÇA BAHİS

Betpas Giriş

Virslīgas 38. nedēļā, kamēr Fenerbahče piedzīvoja svarīgu zaudējumu Alanjas stūrī, Gekhans Gēnils nometa Deividsonu un atstāja savu komandu ar 10 cilvēkiem, bija mača liktenīgais brīdis.

Tiesnesis Yaşar Kemal Uğurlu bez vilcināšanās izdeva savu sarkano kartīti šajā pozīcijā. Kad kontroles laikā tika konstatēts, ka pozīcija nav ārpusē, Gekhana sarkanā karte tika uzskatīta par derīgu, un Fenerbahçe turpināja darboties ar 10 cilvēkiem.

Kamēr “Fenerbahce” spēlētāji pēc pozīcijas atguva morāli, ekrānos tika atspoguļoti arī pirmā puslaika pēdējā daļā izpildītie soda sitieni.

(Attēli no beIN Sports)

Betpas Kayıt

“ŠEIT man nav dēla”

Haruns Tekins, kurš apsargāja pili, gūstot Altay Bayındır savainojumu, lūdza aizsprostu sastāvēt no 5 cilvēkiem brīvsitiena laikā ārpus soda laukuma.

Ozans Tufans arī brīdināja: “Lai ir 4 cilvēki”. Kanera Erkina vārdi “Mans dēls šeit nav vīrietis!” satricināja sociālo mediju.

Tik daudz, ka Fenerbahçe, kas tika zaudēts pēc sarkanās kartītes, 6 Alanyaspor cilvēki ieņēma pozīcijas soda laukumā pret 3 spēlētājiem, kuri bija ārpus sliekšņa.

Kanera Erkina sacelšanās pret Harunu Tekinu atspoguļojās raidorganizācijas mikrofonos. Izmantotajā brīvsitienā bumba izgāja no augšas.

(attēli no beIN Sports)

About BETPAS KAYIT
betpas kayıt sonrası %100 Yatırım bonusu kazanabileceğiniz bir site. betpas giriş yaptıktan sonra kolay para yatırma işleminin ardında bahis yaparak kazanç sağlamaya başlayabileceğiniz bir firma.

11 Comments on BETPAS506 CANLI MAÇA BAHİS

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*