BETPAS506 CANLI BAHİS PİYASA

Betpas Giriş

Vācijas izlases treneris Joahims Lēvs paziņoja par savu nākotni preses konferencē pirms Pasaules kausa kvalifikācijas spēles pret Islandi.

Digitālie avoti no Vācijas, piemēram, Focus, Sport 1, norādīja, ka sarunas starp Fenerbahçe un Löw vadītāju ir sākušas un kalpojušas Löw vārdiem.

Turklāt tika uzsvērts, ka no Spānijas ir nopietns piedāvājums Vācijas trenerim, izņemot Fenerbahçe.

“SANĀKSME PIRMS TURNĪRA”

Lēvs, uz jautājumu par topošajiem klubiem Es nezinu, ko mans menedžeris šobrīd dara. Es nevēlos, lai mani satrauc piedāvājumi pirms Eiropas čempionāta. Mana galvenā uzmanība brīdis ir Eiropas čempionāts. Mēs redzēsim, kas notiks pēc tam. Iepriekš es nerunāju tieši ar kādu klubu. ” sniedza atbildi.

Betpas Kayıt

ATVĒRTĀS DURVIS NO LÖW

Lovs, kurš paliks savas komandas vadībā līdz 11. jūlijam, ja Vācija iekļūs finālā, atstāja durvis vaļā iespējamiem piedāvājumiem ar uzrakstu “Tiklīdz turnīrs ir beidzies, tas nav iedomājams. pagriezt atslēgu un nekavējoties startēt citā klubā. “.

STRĀDĀ FENERBAHĒ 98./99

61 gadu vecais treneris, kurš 17 gadus strādā Vācijas izlasē, savu otro tehnisko tiešo virsnieku pabeidza Fenerbahčē aiz Štutgartes.

Lēvs, kurš 1998./99. gada sezonā strādāja dzeltenā-tumši zilā krāsā, pēc tam strādāja Karlsrūē, Adanasporā, Tirolē un Austrijas Vīnē.

Kopā ar Fenerbahçe un Löw 1998/99 sezonu pabeidza trešajā vietā ar 72 punktiem, 6 punktu attālumā no samita.

About BETPAS KAYIT
betpas kayıt sonrası %100 Yatırım bonusu kazanabileceğiniz bir site. betpas giriş yaptıktan sonra kolay para yatırma işleminin ardında bahis yaparak kazanç sağlamaya başlayabileceğiniz bir firma.

11 Comments on BETPAS506 CANLI BAHİS PİYASA

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*