BETPAS506 BAHİS SAYESİNDE KAZAN

Betpas Giriş

Burakas Yılmazas, mūsų šalies futbolininkas, žaidžiantis Prancūzijos „Lille“ komandoje, kalbėjo su visame pasaulyje žinomu Prancūzijos sporto laikraščiu „L’équipe“.

Paliesdamas daugybę klausimų nuo Nacionalinės komandos iki Lilio, Yılmazas padarė svarbius pareiškimus.

“Aš turiu didelius metus”

Yilmazas komentuoja: „Aš praleidau 9 rungtynes ​​dėl traumos (nuo sausio vidurio iki kovo vidurio). Aš galėčiau įmušti daugiau. Palyginti su sužaistų žaidimų skaičiumi, tai nėra blogai. puikūs metai. Mano pirmieji 1,5 mėnesio buvo blogi. Bet futbolo kalba buvo bloga. universali. Mano adaptacija sekėsi gerai.

“TURIU BŪTI PAVYZDYS JAUNIEMS ŽAIDĖJAMS”

Turiu rodyti pavyzdį tiek lauke, tiek už jo ribų. Kai jauni žaidėjai žiūri į mane, jie turi pamatyti patirtį ir pasirodymą. Aikštėje yra 18-mečių, 30-ies metų žaidėjų. Pravažiavau šiuos kelius. Bet vis tiek mokausi kasdien, abipusiai. Jaunimas ir patyrę žaidėjai dalijasi savo patirtimi.

“SNEIJDERIS IR DROGBA pasakė, kad NEVYKU Į EUROPĄ”

Aš žaidžiu Turkijoje, žaidžiau čempionate. Kasmet kovojau dėl taurės (2013 ir 2015 metais turėjau čempionatą su „Galatasaray“). Sulaukiau pasiūlymų iš didelių Europos komandų, bet pasilikau savo šalyje. Būdami „Galatasaray“, Drogba ir Sneijderis sakė: „Kodėl neišvykstate į Europą ar užsienį?“ pasakė ir aš taip pat norėjau eiti.

Betpas Kayıt

Jeanas Tigana man yra kaip tėvas. Jis atvedė mane į Beşiktaş, kai buvau Antalyaspor. Tai užima labai svarbią vietą mano gyvenime

“JEI PASIŪLYTŲ DU VARDUS LİLLE, TAI BŪTŲ ABDULKADİRAS IR DORUKHANAS SU ÖMÜR”

Lillee. Aš turėjau pasiūlyti šiuos du vardus iš Turkijos „Besiktas“ ir „Trabzonspor“ vidurio puolėjo Dorukhano Toközo krašto puolėjo Abdulkadiro gyvenimą. Be to, Dorukhan sutartis baigsis birželio pabaigoje. “ sakė.

“AŠ KOVOJU”

“Kaip tu tapai lyderiu, nekalbėdamas ta pačia kalba?” Burakas Yılmazas, Atsakymas į klausimą yra našumas. Noriu pergalės. Kovoju, rodau visiems kiek aš noriu laimėti. Mes mokome jaunus žaidėjus, bendraujame, gerai dirbame kartu ir pasiekiame sėkmės “. atsakė.

“PRIKLAUSKITE IŠ TURKIJOS KARALIAUS pravarde”

Senolis Gunesas ir kalbėdamas apie slapyvardį Yilmaz, „Karalius“ buvo jo slapyvardis, kurį turėjau dėvėti Turkijoje. Aš pažymėjau rezultatyviausią žaidėją. Mūsų šalyje skambino „įvarčius“. Geras slapyvardis ir teigiamas .

Şenol Güneş man yra tarsi tėvas. Mes labai gerai pažįstami. Jis žino, kas mane sugrąžins. Rinktinėje yra pagarba, kurios niekur nematyti. Būti išrinktu į rinktinę yra nepaaiškinamas jausmas. “ sakė.

About BETPAS KAYIT
betpas kayıt sonrası %100 Yatırım bonusu kazanabileceğiniz bir site. betpas giriş yaptıktan sonra kolay para yatırma işleminin ardında bahis yaparak kazanç sağlamaya başlayabileceğiniz bir firma.

8 Comments on BETPAS506 BAHİS SAYESİNDE KAZAN

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*