BETPAS502 YÜKSEK BAHİS ORANLARI

Betpas Giriş

Duke thënë se është i lumtur në PSG, Neymar kishte takimet e para me klubin e tij në lidhje me kontratën e re.

Sipas lajmeve të TF1 francez, u tha që PSG i ofroi Neymar një kontratë me një shumë vjetore bruto prej 37 milion euro dhe palët bënë një marrëveshje parimore.

Marrëveshja e re do të jetë deri në vitin 2026

Betpas Kayıt

Sipas informacionit të dhënë, u tha gjithashtu se marrëveshja e re, e cila do të hyjë në fuqi pas kontratës së Neymar që do të përfundojë në 2022, do të jetë deri në vitin 2026.

Neymar, i cili erdhi në PSG nga Barcelona për 222 milionë euro duke thyer një rekord transferimi në 2017, prodhoi 13 gola dhe 8 asistime në 22 ndeshje këtë sezon.

About BETPAS KAYIT
betpas kayıt sonrası %100 Yatırım bonusu kazanabileceğiniz bir site. betpas giriş yaptıktan sonra kolay para yatırma işleminin ardında bahis yaparak kazanç sağlamaya başlayabileceğiniz bir firma.

14 Comments on BETPAS502 YÜKSEK BAHİS ORANLARI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*