BETPAS492 BONUSLARI İYİ Mİ

Betpas Giriş

Galatasaray, i cili humbi 4-3 ndaj Rizespor para pushimit kombëtar, mërziti tifozët e tij, dëshiron të krijojë përsëri një seri fitimesh.

Traineri Fatih Terim, i cili do të përballet me Hatayspor në rrugë të Shtunën, po përpiqet të motivojë studentët e tij.

“Konkurrentët tanë gjithmonë do të humbasin pikat”

Trajneri me përvojë i cili kishte një takim me lojtarët e tij tha, “Asgjë nuk ka mbaruar për ne. Kemi 10 ndeshje përpara dhe 30 pikë për të marrë. Le të fillojmë një seri të re. Ne kemi bërë tashmë 8. Ne mund ta kthejmë këtë tryezë dhe të marrim përsëri epërsinë. Konkurrentët tanë (Beşiktaş) patjetër që do të humbin pikë. Por për ne, ajo që është me cilësi të lartë nuk janë humbjet që pësuan. Për ne, rezultatet që do të marrim janë të një cilësie të lartë, ne do të merrni tonat. Ne duhet të vazhdojmë rrugën tonë pa humbje. “ u deklarua.

Betpas Kayıt

Në Cimbom, karta e pezulluar Marcao, Luyindama dhe Yedlin nuk do të jenë në gjendje të luajnë në ndeshjen kritike. Përveç kësaj, Fatih Terim, i cili u pezullua nga 2 ndeshje, nuk do të jetë në gjendje të zërë vendin e tij kundër Hatayspor.

Betpas492 yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

About BETPAS KAYIT
betpas kayıt sonrası %100 Yatırım bonusu kazanabileceğiniz bir site. betpas giriş yaptıktan sonra kolay para yatırma işleminin ardında bahis yaparak kazanç sağlamaya başlayabileceğiniz bir firma.

34 Comments on BETPAS492 BONUSLARI İYİ Mİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*